Zostań wolontariuszem na ŚDM

POZNAJ  ATMOSFERĘ  ŚWIATOWYCH  DNI  MŁODZIEŻY POPRZEZ  POMOC INNYM!
ZOSTAŃ  WOLONTARIUSZEM PODCZAS SPOTKANIA MŁODZIEŻY REDEMPTORYSTOWSKIEJ POPRZEDZAJĄCEGO ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W KRAKOWIE !

Nie musisz mieszkać w Krakowie, żeby zostać wolontariuszem ŚDM. W zależności od tego, czym się interesujesz, możesz działać w kilku sekcjach. W ramach wolontariatu jest ich sporo:

  1. Językowa – osoby, które się do niej zgłoszą już teraz będą pomagały podczas tłumaczenia prostych ogłoszeń, informacji czy materiałów promocyjnych. W trakcie spotkania we Wrocławiu mogą zostać tłumaczami poszczególnych grup językowych.
  2. Logistyka – przewidywanie wszelkich katastrof organizacyjnych i zapobieganie im. A tak poważniej to zapewnienie bezpiecznego transportu, sprawnego przemieszczania się oraz dotarcia w wyznaczone miejsca.
  3. Medialna – dbanie o dobry wizerunek oraz promocje wydarzenia.
  4. Zakwaterowania – zadbanie o to, żeby każdy kto przyjedzie miał dach nad głową i posiłki.
  5. Kultury i turystyki – zaprezentowanie Wrocławia z jak najlepszej strony.
  6. Formacyjna – Światowe Dni Młodzieży to nie tylko ogromne wydarzenie organizacyjne ale także wielkie wyzwanie duchowe. Trzeba zadbać o dobre przygotowanie się do tego czasu poprzez uczestnictwo w spotkaniach formacyjnych, które będą się odbywały przy naszym Duszpasterstwie. Potrzebne są osoby, które pomogą te spotkania przygotować i poprowadzić.

Zostań wolontariuszem! [Formularz zgłoszeniowy]

Więcej informacji

ela.szmigielska@da.redemptor.pl