Różańcowa

Odpowiedzialna:

Anna Łacna


Grupa różańcowa jest grupą nieco bardziej „domową”. Co to znaczy?
Codziennie, każdy z nas odmawia jedną tajemnicę różańca (jedną „dziesiątkę”) w konkretnej intencji.
Oprócz tego:
– raz w miesiącu spotykamy się na naszym spotkaniu – omawiamy różne pomysły, które wpadną nam do głowy i realizujemy je, dowiadujemy się ciekawostek o różańcu i Maryi;
– otaczamy i wspieramy swoją modlitwą całe duszpasterstwo, jak i wszystkie osoby z nim związane, czyli naszego Duszpasterza, Ojców Redemptorystów, studentów, naszych gości i po prostu no… wszystkich!
– przez cały październik prowadzimy nabożeństwo różańcowe, a oprócz tego odmawiamy w jedną niedzielę miesiąca różaniec;
– staramy się angażować we wszystkie inicjatywy naszego duszpasterstwa i brać w nich czynny udział!

Jeśli potrzebujesz modlitwy w konkretnej intencji lub wiesz, że ktoś Ci bliski jej potrzebuje zawsze możesz śmiało do nas uderzyć, a my spróbujemy zdziałać cuda i wymodlić, co trzeba.

Nad rozdzielaniem intencji oraz całością działań grupy różańcowej czuwa Ania Łacna. Kilka słów o niej od niej.

Nazywam się Ania Łacna i obecnie pełnię funkcję szefowej grupy różańcowej w naszym duszpasterstwie. Pochodzę z Oleśnicy, cudnego miasta wież i róż, które mieści się nieopodal Wrocławia. Obecnie jestem studentką 4 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Papieskim Wydziale Teologicznym. Lubię pomagać ludziom i z nimi pracować. Jeśli chodzi o moje pasje, to sama stale się zastanawiam, co mogę do nich zaliczyć. Myślę, że bankowo gotowanie i pieczenie, jak i robienie różnych rzeczy DIY. Jeśli chodzi o uprawianie sportu, to jestem w tej dziedzinie trochę leniuszkiem, ale za to uwielbiam długie spacery! Czy to z kimś czy w pojedynkę. W te wakacje nauczyłam się żeglować i też mi się to bardzo spodobało! No wiesz… ten wiatr we włosach, adrenalina, pęd łodzi, woda i of kors przepiękne widoczki. Uwierz, że można się fest zrelaksować. Serdecznie zapraszam do grupy różańcowej!

Zostaw Odpowiedź