Różańcowa

Odpowiedzialny:

Piotr Żółtaniecki

piotr.zoltaniecki@da.redemptor.pl
rozancowa@da.redemptor.pl


Cześć :)

Pytanie. Jak Tobie kojarzy się hasło „grupa różańcowa”?

Jest kilka opcji:

a) podejrzewasz, że ciągle przebywamy w kościele, jesteś w stanie rozpoznać nas w tramwaju – nosimy charakterystyczne ubrania (a właściwie nakrycia głowy), nie mamy znajomych (nawet na fb) i chodzimy spać codziennie o 22…

b) (bardziej optymistyczna:)  imponuje Ci, że istnieją ludzie, którzy starają się zmienić ogólnie przeświadczenie, że różaniec jest wyłącznie modlitwą dla ludzi 65+, nie szkoda im czasu na codzienną modlitwę, chcą pracować nad swoją wytrwałością oraz pogłębiać swoją wiarę.

c) inne

Nieważne, którą opcje wybrałeś/aś i tak możesz czytać dalsze informacje :)

Czas na kilka FAKTÓW dotyczących naszej grupy:
1.  Każdy z nas codziennie odmawia wybraną dla niego na dany miesiąc tajemnicę różańca.  Modlimy się w ustalonych intencjach, różnych w zależności od miesiąca.

2. Wspieramy swoją modlitwą całe duszpasterstwo, wszystkich ludzi związanych z tym miejscem, studentów mieszkających w Arce i na Tekach, a także sprawy dotyczące Kościoła. Modlimy się również w intencjach nadsyłanych na naszą skrzynkę internetową.

3. Raz w miesiącu spotykamy się wszyscy na zebraniu, aby wymienić się tajemnicami i podyskutować na tematy dotyczące wiary, Kościoła, wspólnoty, Ojczyzny czy rodziny.

4. Prowadzimy nabożeństwo różańcowe w październiku oraz jedną niedziele każdego miesiąca. Koordynujemy także w marcu 9-dniową nowennę do św.Józefa.

5. Angażujemy się we wszelkie inicjatywy naszego duszpasterstwa – nie odstajemy od ogółu:)

6. Funkcjonujemy  normalnie w społeczeństwie, spotykamy się ze znajomymi, chodzimy do kina i Hewei:)

 

Nie jesteś pewny czy chcesz dołączyć? Może filmik Cię przekona :)

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy Cię do dołączenia w nasze kwieciste (czyt.różane) progi!

Przyjdź i trzymaj z nami kciuki za innych (na różańcu oczywiście)!


Kliknij po więcej:

Zostaw Odpowiedź