Kuchenna

Odpowiedzialna:

Marta Sygutowska


Nie od dziś wiadomo, że jedzenie to bardzo istotny element ludzkiego życia. Nie wyobrażamy sobie, żeby w naszym duszpasterstwie mogłoby tego elementu zabraknąć. Jeść lubimy i czynimy to przy każdej możliwej okazji. Żeby nie było! Oprócz samego spożywania posiłków często je wspólnie przygotowujemy.

Nad całością kulinarnych działań czuwa nasza niezastąpiona kuchenna, której funkcja polega na:
– koordynacji obiadów, czyli pilnowaniu grafiku, aby żadna z grup nie zapomniała kiedy gotuje i aby żaden obiad nie pozostał sam bez opieki;
– zapewnia wsparcie podczas gotowania, by i ci co w kuchni czują się mniej komfortowo odnaleźli się tam jak ryba w wodzie;
– przygotowuje też wspólne kolacje, kiermasze lub inne imprezy okolicznościowe.

Do wszystkich powyższych czynności zawsze potrzebne są chętne ręce do gotowania, więc serdecznie zapraszam do współpracy!

A kto nas do tej współpracy zaprasza? Nasza kuchenna, czyli Marta Sygutowska.

Nazywam się Marta Sygutowska i od siebie powiem, że studiuję matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię podróżować, a spontaniczne wypady ostatnio stały się moim trybem życia. W wolnej chwili, która jest dla mnie na wagę złota, czytam książkę albo oglądam odcinek jakiegoś serialu. Moim małym marzeniem jest się kiedyś wyspać, a dużym marzeniem zobaczyć Japonię.