Rekolekcje wielkopostne 25+

Rekolekcje dla absolwentów – startujemy w piątek 08.03.2019 Drogą Krzyżową o godzinie 18:00. Słowo Boże będzie głosić o.Mirosław Ostrowski OP.

Oto kilka informacji o naszym Ojcu rekolekcjoniście:
Mirosław Ostrowski OP (ur. 1965 r.) swoją dominikańska posługę rozpoczynał w Warszawie, a następnie przeniósł się do Gdańska, gdzie założył Duszpasterstwo Związków Niesakramentalnych. Pracował w mediach katolickich: „KAI” – 2000-2003 oraz w „W drodze” – 2003-2005). Następnie wrócił do działalności duszpasterskiej wśród osób rozwiedzionych (ośrodki w Poznaniu, Szczecinie i Warszawie). Jest autorem książki: „Wy też jesteście Kościołem.” 
Obecnie mieszka we Wrocławiu. Prowadzi spotkania, wykłady i rekolekcje dla tych, którzy przez lata czuli się wyłączeni ze wspólnoty Kościoła, żyjąc w związkach niesakramentalnych, ale również jest opiekunem Grupy Wsparcia dla ludzi po rozwodach, którzy nie weszli w nowy związek. Jest też spowiednikiem sióstr, członkiem Rady ds, Rodziny Archidiecezji Wrocławskiej, duszpasterzem Dominikańskiego Centrum Oparcie. Prowadzi weekendowe kursy przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Zazwyczaj celebruje Mszę Św. w niedzielę o 21.30. u Wrocławskich Dominikanów.
Przyjdźcie posłuchać Ojca w DA Redemptor! Zaczynamy w piątek o 18.00! 
Czekamy na Was!