Katechezy przedmałżeńskie – wiosna 2023

We wtorek, 28 lutego 2023 r., o godz. 18.30 ruszają katechezy przedmałżeńskie, które będą trwać 8 tygodni, zakończą się we wtorek, 25 kwietnia. Nie będzie spotkania we wtorek, 11 kwietnia (po Wielkanocy).

Każde spotkanie trwa ok. 45-60 min. Koszt: 200 zł od pary.

Zapisy: do poprzedzającej niedzieli, tj. 26 lutego października 2023 r., na email: duszpasterz@da.redemptor.pl.

Spotkania odbywają się w sali modlitewnej w duszpasterstwie (wejście z boku kościoła akademickiego i do góóóry po schodach, gdzie zostaną podane szczegóły :)

Oboje narzeczni przychodzą na spotkania, nie ma możliwości brania udziału pojedynczo lub „w zastępstwie” i „to ja mu/jej opowiem”. Zachęcamy do ułożenia kalendarza tak, by uczestniczyć we wszystkich spotkaniach.

Oprócz tego są trzy spotkania w poradni rodzinnej. Całość rozpoczyna się i kończy się wspólną Mszą św. w odpowiednio pierwszy i ostatni wtorek o godz. 19.30, po katechezie.

W naszym Duszpasterstwie Akademickim jest także możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania i rozmowy nawet na najtrudniejsze tematy – zachęcamy, by przeżywać swoje narzeczeństwo oraz bezpośrednie przygotowanie do sakramentu małżeństwa w stanie łaski uświęcającej, modlitwie i w czystości.

Msze święte i sakrament pojednania w DA Redemptor

Pytania na email: napisz wiadomość