Katechezy przedmałżeńskie – jesień 2019

We wtorek, 15 października 2019 r., o godz. 18.30 ruszają katechezy przedmałżeńskie, które będą trwać 8 tygodni, zakończą się przed Bożym Narodzeniem, 3 grudnia. Każde spotkanie trwa ok. 45-60 min. Koszt: 100 zł od pary.

Oboje narzeczni przychodzą na spotkania, nie ma możliwości brania udziału pojedynczo lub „w zastępstwie” i „to ja mu/jej opowiem”. Zachęcamy do ułożenia kalendarza tak, by uczestniczyć we wszystkich spotkaniach.

Oprócz tego są trzy spotkania w poradni rodzinnej. Całość rozpoczyna się i kończy się wspólną Mszą św. i adoracją Najświętszego Sakramentu w odpowiednio pierwszy i ostatni wtorek o godz. 19.30, po katechezie.

W naszym Duszpasterstwie Akademickim jest także możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania i rozmowy nawet na najtrudniejsze tematy – zachęcamy, by przeżywać swoje narzeczeństwo oraz bezpośrednie przygotowanie do sakramentu małżeństwa w stanie łaski uświęcającej, modlitwie i w czystości.

Msze święte i sakrament pojednania w DA Redemptor

Nie ma wcześniejszych zapisów – wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie do salki modlitewnej w duszpasterstwie (wejście z boku kościoła akademickiego i do góóóry po schodach, gdzie zostaną podane szczegóły :)

Pytania na email: napisz wiadomość