8. Koncert na Tekach

Październik zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejny koncert :) Rozpocznij nowy rok akademicki przy dźwiękach dobrej muzyki! W tym roku na scenie pojawią się dwa zespoły.

Marika, a właściwie Marta Kosakowska, zaczynała w klimatach reggae, a teraz wystąpi dla nas z utworami jej najnowszej płyty, które mają elektroniczne, avant-popowe, awangardowe brzmienie. Muzykę wzbogaci także duet smyczkowy!

Pozytywne dźwięki i przekaz usłyszymy również od Maleo Reggae Rockers, którego wieloletnim wokalistą jest Darek Malejonek. Maleo wystąpi zarówno z utworami, które znamy od lat, jak i całkiem nowymi kawałkami. Tekstowo Maleo dotyka mocnych tematów, które dają przesłanie nadziei, że dobro zwycięży, musi zwyciężyć!

 

Koncert, organizowany przez nasze Duszpasterstwo, Uczelnianą Organizację Studencką DONUM i Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Akademickiej RAZEM, odbędzie się przy akademikach Politechniki Wrocławskiej.

KnT wpisał się już w tradycję osiedla akademickiego Wittigowo, na którym odbywa się od kilku lat. Co roku na imprezę przychodzi ok. 2 tys. osób, które bawią się bezpiecznie i bez alkoholu.

 

Zapraszamy 5 października od godz. 18:30!

Szczegóły na stronie internetowej www.koncertnatekach.pl oraz fanpage’u:
https://www.facebook.com/koncertnatekach