Kurs Alfa

Nie musisz być Indianą Jonesem, żeby odkryć największy Skarb, jaki możesz sobie tylko wyobrazić. Jeśli nie wiesz, co to może być, nie jesteś pewny, gdzie Go szukać albo nie wierzysz w Jego istnienie, przyjdź do nas, może my Ci pomożemy!

Zapraszamy Cię na kurs Alfa, gdzie będziesz mógł skonfrontować swoją wiedzę, wiarę, zwątpienia lub niewiarę w najwspanialszy Skarb, jaki możesz sobie wymarzyć. Możesz nawet nie chcieć Go szukać, przyjdź tym bardziej i podziel się swoim stanowiskiem i pytaniami z tymi, którzy też przyjdą. U nas nie ma nieodpowiednich pytań. Nie obiecujemy, że na wszystkie znajdziesz  odpowiedzi, ale zapewniamy, że w radosnej atmosferze pełnej szacunku dla każdego, postaramy się ich poszukać. Na pewno pomogą w tym wykłady o podstawach wiary chrześcijańskiej oraz dyskusje w małych grupach. Ponieważ na głodnego nikt niczego nie odkrył, najpierw zapewniamy smaczną kolację.

Aby zdobyć prawdziwy Skarb, nie musisz walczyć z potworami, skakać przez ogień albo przedostać się na drugą stronę przepaści po zerwanym moście, mając do dyspozycji tylko sznurówki. Po prostu odważ się i przyjdź! Zaczynamy 14.10 o 19:30 w Klubie Studenckim Bajer w akademiku T-15