o. John Baptist Bashobora we Wrocławiu

Szczęść Boże!

Pragniemy Was zaprosić do spędzenia kolejnego, tzw. „długiego weekendu” w tym roku w towarzystwie Ojca dr Johna Baptist Bashobory – tj. 24-26.06.2011.

Ojciec dr John Baptist Bashobora jest aktualnie diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara, w południowo – zachodniej Ugandzie. Studiował na Uniwersytecie w Rzymie, gdzie też uzyskał doktorat z teologii. O. John otrzymał od Boga wielki charyzmat w posłudze uzdrawiania i uwalniania. Wszędzie tam, gdzie pojawia się O. Bashobora, aby głosić Słowo Boże, Bóg uwalnia poprzez niego ludzi od złego ducha i uzdrawia z przeróżnych chorób. Temu pokornemu księdzu towarzyszą nieustanie wielkie znaki i cuda.
W dniach 24 i 25.06 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się tzw. część zamknięta/formacyjna – będzie to cykl konferencji O. Bashobory skierowanych do wszystkich, którzy pragną rozbudzić i umocnić swoją wiarę.

Więcej informacji na stronie: www.wroclaw.odnowa.org

Wieczorami (24 i 25.06) O. Bashobora przewodniczyć będzie Mszą św. z modlitwą o uzdrowienie – jeżeli macie wśród znajomych osoby chore, na duszy bądź ciele, przyprowadźcie je „a modlitwa pełna wiary będzie dla nich ratunkiem” Jk 5,15 – więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej.


Z pozdrowieniami Organizatorzy

Koordynator Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej
Ks. Wojciech Jaśkiewicz